• header1
  • header2
  • header3
  • header4
  • header5
  • header6
header11 header22 header33 header44 header55 header66
estetik cerrahi

FORMLAR - BELGELER

Muayene formu:

estetik cerrahi Ameliyat olmak üzere kliniğimize gelmeyi düşünüyorsanız lütfen bu formu doldurarak gönderiniz. Formunuz, otomatik olarak mail adresimize (oytunmd@gmail.com) gelecektir. Lütfen e-mailinizi ve cep telefonu numaranızı doğru yazınız. Aksi taktirde size cevap yazamayız.. Muayene formunu görmek için aşağıdaki ikonu tıklayınız..Fotoğraf ve video onam formu:

estetik cerrahi Kliniğimizde ameliyat olan tüm hastaların ameliyat öncesi ve sonrası fotoğrafları çekilmekte; ameliyatları baştan sona Dr. Oytun idil'in alın kamerası (GoPro) ile video kayıt altına alınmaktadır. Ameliyat olabilmek için bu formu imzalayarak onay vermeniz gerekmektedir. Fotoğraf ve video kaydına izin vermeyen hastaları ameliyat için kabul edemiyoruz. Bu formu kliniğimize ameliyat olmak üzere geldiğiniz zaman imzalamanız gerekmektedir. Burada sadece okunabilmesi amacı ile paylaşılmıştır.Bilgilendirilmiş onam formları:

estetik cerrahi Ameliyat olabilmek için, ameliyattan en az 1 gün önce, muayene günü bu formları doldurup imzalamanız gerekmektedir. Formları aşağıdaki linklerden indirip okuyabilirsiniz..

PENİS BÜYÜTME AMELİYATI

PENİS EĞRİLİĞİNİN DÜZELTİLMESİ VE PEYRONİE HASTALIĞI

PENOSCROTAL WEB

SÜNNET VE SÜNNET HATALARI

TESTİS PROTEZİ

GÖMÜLÜ PENİSİN DÜZELTİLMESİ

TOTAL PENİS SHAFT ROTASYONU

TESTİS SARKMALARININ DÜZELTİLMESİDoktorunuza sormanız gereken sorular:

estetik cerrahi Muayeneye gelirken sormak istediğiniz sorular varsa bunları mutlaka bir kağıda not almanızı öneririm. Yoksa sormak istediklerinizi unutursunuz.. Biz, sizin için doktorunuza sormanız gereken başlıca soruları derledik. Bu formu yazdırın. Formun sonuna kendi sorularınızı ekleyin. Böylece muayeneye geldiğinizde tüm sorularınızı cevaplayabiliriz. Form, .pdf formatındadır..Ameliyatlardan sonra yapmanız ve yapmamanız gerekenler..

estetik cerrahi Ameliyatlardan sonra "yapmanız gerekenler" ve "yapmamanız gerekenler" size doktorunuz Dr. Oytun idil tarafından tek tek anlatılacaktır. Söylenenleri unuttuysanız, buradaki forma bakabilirsiniz. Aşağıdaki ikonu tıklayınız..Ameliyatınızdan sonra size verilecek belgeler..

estetik cerrahi Ameliyatınızdan sonra ülkenize dönerken size şu belgeleri vereceğiz:

1- Dosyanızın bir örneği
2- Tahlil sonuçlarınız
3- Epikriz raporu
4- Ameliyat raporunuz
5- Reçeteniz
6- Muayene formunuzun bir örneği
7- Ameliyattan önce ve sonra yapmanız gerekenlerin anlatıldığı bir form
8- Onam formlarının birer örneği
9- Havayolu ile seyahat edebileceğinize dair bir belge
10- Anket formu..
-----
Anket formunu ülkenize dönmeden doldurup doktorunuza vermenizi rica ediyoruz.
Op. Dr. Oytun İdil    / Plastik & Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı          Adres: Rumeli cad. No:3 D:1 Nişantaşı, Şişli - İstanbul / Türkiye
GSM: +90 533 569 0649 - +90 505 296 5569         Muayenehane tel: +90 212 296 3656 - +90 505 137 1393